czwartek, 12 kwietnia 2012

Pozostało tylko 77 dni !

Do wakacji pozostało jeszcze 77 dni . Jak wynika z moich obliczeń . Raczej dotrwam, ale martwi mnie czerwic . Was też ? Cały piękny czerwic przechodzimy do szkoły ! Zastanawiam się komu będzie się chciało w nim chodzić do szkoły siedzieć w ławkach gdy za oknem będzie piękny letni dzień ? Nie wiem kto o tym zadecydował ale ten człowiek chyba nigdy nie był uczniem ! 

Ale szczerze mówiąc nie martwię się tym, że będziemy musieli tak długo chodzić tylko tym co my będziemy robić podczas tych lekcji w czerwcu ? Np. mi z języka polskiego zostało tylko 15 tematów :) Z przyrody okoły dwóch rozdziałów więc ten czerwiec może się przydać, z matematyki tylko 3 lekcję, z historii też okoły dwa rozdziały, z religii 10 lekcji, z angielskiego 15 lekcji, a informatyka jest wolna gdyż zazwyczaj robimy jakieś prace itp. Jedynym pocieszeniem jest to że odliczając wszystkie wolne dni zostało się tylko 50 :) Oczywiście nie licząc sobót niedziel weekendu majowego Bożego Ciała i Dnia Dziecka :) A wy co o tym myślicie ? 

Wracając do dzisiejszego dnia to bardzo się ciesze ze jeszcze żyje ! Miałam sprawdzian z przyrody, pytanie z religii, sprawdzian z polskiego i kartkówkę z angielskiego ... Masakra ale jakoś przeżyłam więc jest dobrze :)   

5 komentarzy:

 1. Razem z panem Tuskiem pójdziemy na dno !
  Po co on nas tak upokarza aby chodzić do skzoły aż do końca czerwca !

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z Anonimem na górze !
  A tak po za tym to super blog !

  Pozdrawiam Aga :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojejku.. no ja mam tak samo.. po 5 sprawdzianów -.-
  Ale dobrze że wakacje jako tako za 50 dni <3. a tam siedzieć wagary będą ! ; D
  Zapraszam na mój blog http://our-magicall-worlld12.blogspot.com/ a jeżeli Ci sie spodoba to możesz go zaobserwować, było by nam bardzo miło? :)

  OdpowiedzUsuń

1.Dziękuje za każdy komentarz
2.Dodałeś komentarz na moim blogu to i ja odwdzięczę się i dodam na twoim.
3.Dziękuje za każdego obserwatora
4.Jeżeli zaobserwowałeś bloga napisz w komentarzu to i ja zaobserwuje twojego.
5.Zostaw adres swojego bloga to na pewno zajrzę