piątek, 25 maja 2012

O reggae i tolerancji

Wszyscy jesteśmy ludźmi prości. Właściwe wszyscy jesteśmy jednakowi. Nie możemy dzielić się na lepszych i gorszych bo to byłby podział niesprawiedliwy. Czasami gdy ktoś wybija się ponad przeciętność, ludzi to boli. Zadają sobie pytanie „Dlaczego nie ja ? W czym ja jestem gorszy od niego ?” Mnie też często to boli, gdy jeżeli ja ciężko pracuje a ktoś inny zbiera nagrody. Wtedy strasznie boli, ale staram się nie załamywać tylko cieszyć się z jego sukcesu. I pocieszam się tym, że on przecież równie dobrze jak ja zasługiwał na ta nagrodę. To można nazywać rodzajem egoizmu. Bo są tacy ludzie którzy naprawdę by chcieli żeby wszystko kręciło się wokół nich. Myślą że w życiu są na pierwszym miejscu a wszystko wokół nich jest tylko dodatkiem żeby im było dobrze. Czasami spotykam się z takimi ludźmi i myślę o nich „psychole” Wiem to nie jest zbyt ładne wyrażenie ale w tym punkcie trafne. Rozumiem że każdy chciałby mieć w życiu jak najlepiej, ale takie zachowanie jak opisałam powyżej to już przesada !

I znowu rozpisałam się o egoizmie. Ostatnio mam uczulenie na tym punkcie, nie wiem czy słusznie czy nie słusznie. Bynajmniej wiem ze muszę skończyć teraz to rozmyślanie i zabrać się za rysowanie idolów moich koleżanek. Obiecałam im że narysuje każdej podobiznę Bednarka. Ostatnio mają wszystkie na niego fazę. Ja nie mam na niego fazy tylko na jego muzykę. Serce mi się cieszy i uśmiech ciśnie na usta gdy widzę tych wszystkich ludzi noszących te bransoletki i nucący kawałki reggae. Dobrze było by żeby pozostało tak na długo. I żeby ta faza zostawiła po sobie prawdziwych fanów reggae a nie takich dla lansu. Dobrze wracam do słuchania Mesjahana i rysowania Bednarka.

Zdjęcie mojego autorstwa ... 

6 komentarzy:

 1. reggae♥ ale jednak bardziej wolę rap♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Ej kocham Cię <3
  Obserwuje i czytam :)
  A co do twojej notki to uważam że bardzo mądrze piszesz i że jesteś bardzo mądrą dziewczyna bardzo chciałabym
  Cię poznac bo napewno jesteś bardzo ciekawą osobą:) Moja kolezanka ma faze na reggea ja też to lubie znam tam pare piosenek :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kocham reege !
  http://iloveitblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. słucham czasem reggae :D

  OdpowiedzUsuń
 5. slucham ale nie czesto . ;d pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń

1.Dziękuje za każdy komentarz
2.Dodałeś komentarz na moim blogu to i ja odwdzięczę się i dodam na twoim.
3.Dziękuje za każdego obserwatora
4.Jeżeli zaobserwowałeś bloga napisz w komentarzu to i ja zaobserwuje twojego.
5.Zostaw adres swojego bloga to na pewno zajrzę