wtorek, 29 maja 2012

Smile

Kolejny bezduszny i smutny dzień. Często je przeżywam, zwłaszcza gdy jest rok szkolny. Wstaje o poranku i ciężkim krokiem idę do szkoły a w słuchawkach wesoła muzyka na poprawienie humoru. Czasami dzięki tej muzyce na mojej twarzy pojawia się szczery uśmiech, a czasami mi ona nie pomaga i wtedy nawet moi przyjaciele najlepsi lekarze nie wiedzą jak mi pomóc. Wtedy uwielbiam milczeć i obliczać ile jeszcze zostało minut do końca lekcji. Są też takie dni kiedy wyskakuje z łóżka i przeskakując z nogi na nogę śpiewam sobie pod nosem. W szkole na przerwach tworzę cuda na cudami z kolegami. Lekcje mijają szybko i wesoło a z dzwonka cieszę się jak wariatka. Chciałabym żeby takie pozytywne dni zajmowały całe moje życie. Szkoda tylko że tak nie jest. Każdy z nas ma swoje gorsze dni choć nie che ich mieć. Wtedy ma ochotę schować się gdzieś daleko daleko gdzie nikt nas nie znajdzie. Gdy któryś z moich znajomych ma taki stan zawsze podchodze do niego i mówię : Smile ! I wtedy wszystko jest już dobrze ... ! 


8 komentarzy:

 1. Ciekawy sposób na polepszenie humoru. Może też zacznę pozytywnie myśleć i z rana idąc do szkoły będę słuchała wesołych nut. No ale niestety ten czas szybko minie ponieważ bardzo blisko mam do szkoły więc może jednak na przerwach muzyka polepszy mi humor. Ciekawy blog oraz bardzo pouczający. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A propo tej piosenki ... gratuluje wygrania mojego blogowego konkursu na piosenkę blogową :)
  Zapraszam do mnie http://iloveitblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Oo jest i Avril *.* moja ulubiona piosenkarka. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. też tak mam.. Tylko muzyka umie mi poprawić humor :) i dzięki temu odstresowuje się . i świetny blog będę często wpadać ; )

  realistka-indywidualistka.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń
 5. mam identycznie ;)
  ale z tego co patrzę po poście jesteś optymistka, tak trzymaj ! ; )
  świetny blog ogólnie super *.*
  zapraszam do mnie na nową notkę ; u-must-stay-strong.blogspot.com/
  + zaobserwowałam i skomentowałam, liczę na to samo z twojej strony ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. avril... dawno jej nie słyszałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. dzięki za dobre słowo, w sumie na początku sobie obiecałam, że doprowadzę to opowiadanie do końca ... :) muszę się postarać :P no i dzięki, że czytasz :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudna ta piosenka Avril <3

  OdpowiedzUsuń

1.Dziękuje za każdy komentarz
2.Dodałeś komentarz na moim blogu to i ja odwdzięczę się i dodam na twoim.
3.Dziękuje za każdego obserwatora
4.Jeżeli zaobserwowałeś bloga napisz w komentarzu to i ja zaobserwuje twojego.
5.Zostaw adres swojego bloga to na pewno zajrzę