poniedziałek, 7 maja 2012

Zmień dilera

Musze się wam pochwalić że moje śledztwo zostało zakończone powodzeniem. Tajemnica gry"Jabłko czy gruszka" uważam za rozwiązaną ! Nie będę wam tłumaczyć o co chodzi bo i tak nie zrozumiecie - ja się bardzo natrudziłam żeby wytłumaczyć to moim przyjaciółką. Ale na szczęście się udało i jak grałyśmy było bardzo wesoło. Padały bardzo dziwne pytania i jeszcze dziwniejsze odpowiedzi. Nie wiem dlaczego ale ostatnio jestem jakby upita słońcem. Moim koledze radzą mi żeby paliła mniej albo zmieniła dilera. Ale ja nie chce nic zmieniać ! jest tak pięknie i radośnie że chyba zacznę brać więcej. Nawet nie zdołował mnie ten dzisiejszy dzień w szkole. Trochę pogadaliśmy z panem od angielskiego. Tak samo jak my uważa ze hymn na Euro to wiocha mogę nawet zacytować : "Przy takim hymnie to Polacy nawet z własnej polowy nie wyjdą ..." Nie wiedziałam że nauczyciele tez potrafią takie teksty walić !
Wiecie co szkoła też potrafi być piękna - na przerwach ! Postanawiam kończyć gdyż jutro czeka mnie pytanie z przyrody, ale co tam jakoś to będzie !
Przepraszam z góry ze pisze tak nie jasno ale dziś mam wyjątkowy humor a ta piosenka chodzi za mną cały czas ... ♫

5 komentarzy:

 1. a co jarasz - bo mi by się przydało :D
  Zartuje ja mam ostatnio jakiegos doła

  OdpowiedzUsuń
 2. ja na razie nie chodze do szkoły przez 3 dni. :-)
  osobiście nie lubię tej piosenki. ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Hehe , A jakiego masz dilera ? ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Hymn wiocha ale jednak wpada w ucho,ciągle prześladuje mnie w szkole a przeróbek na nią słyszałam wiele. Gratuluje odkrytego "śledztwa". Dziękuje za komentarzyk <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoła jest piękna na przerwach !

  OdpowiedzUsuń

1.Dziękuje za każdy komentarz
2.Dodałeś komentarz na moim blogu to i ja odwdzięczę się i dodam na twoim.
3.Dziękuje za każdego obserwatora
4.Jeżeli zaobserwowałeś bloga napisz w komentarzu to i ja zaobserwuje twojego.
5.Zostaw adres swojego bloga to na pewno zajrzę