środa, 9 maja 2012

Wrócić do przeszłości ...

Wczoraj odkopałam swoje stare wspomnienia. A dokładnie to swój pamiętnik. To co tam kiedyś napisałam, przeczytałam z uśmiechem. Śmiać mi się chciało, jak czytałam, jakie problemy miałam kiedyś, a jakie mam teraz.
No ale nie było mi do śmiechu, jak dotarłam do zdania "Miłość to błędne uczucie, które prowadzi do nikąd" wypowiedzianego kiedyś przez pewną osobę, z której niby się "wyleczyłam", ale nadal gdzieś to wspomnienie siedzi. Nie powiem, zabolało mnie to wtedy i zabolało wczoraj, kiedy to czytałam.
Kiedy czytam te pamiętniki z dawnych latach widzę dużą różnice pomiędzy mną dawniej a teraz. Jestem teraz zupełnie inną osobą. Może trochę pozostało mi po tej dawnej mnie ale nie za dużo ...
Mimo tego że w mojej przeszłości było wiele rzeczy które były nieudane i nie przemyślane,ale gdybym miała przeżyć to wszystko jeszcze raz nic bym nie zmieniłam.


7 komentarzy:

 1. Ta ,te dziecięce problemy ;) jak ja to znam , ale nie martw się jutro też jest dzień .;D może będzie lepiej ? ;) i też lubię to piosenkę .

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny blog uczuciowy
  który mówi o prawdziwym życiu :P
  i niemartw się ...

  OdpowiedzUsuń
 3. fajny blog,Eneja niezbyt lubię,ale ogólnie blog mi się podoba,a szablon szczególnie:D

  OdpowiedzUsuń
 4. piszesz naprawdę fajnego bloga. Lubię go czytać. A do pamiętników... to warto je czytać. Właśnie po to, by zobaczyć co było kiedyś, a co jest dzisiaj...
  zapraszam do mnie: http://moje-teksty-piosenek-julie-ross.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. o rany jak ja wracam do moich starych wspomnien to sie dziwie ze ja takie blachostki bralam za problemy. Fajnie jest czasami powspominac :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Przeszłość.. też prowadzę pamiętnik ♥
  Myślę że przeszłość była lepsza ;c

  OdpowiedzUsuń
 7. Przeszłość na pewno była lepsza. Nie martwiliśmy się na pewno o jakieś głupoty itd. No ale cóż,człowiek uczy się na błędach albo z nich wyrasta.

  OdpowiedzUsuń

1.Dziękuje za każdy komentarz
2.Dodałeś komentarz na moim blogu to i ja odwdzięczę się i dodam na twoim.
3.Dziękuje za każdego obserwatora
4.Jeżeli zaobserwowałeś bloga napisz w komentarzu to i ja zaobserwuje twojego.
5.Zostaw adres swojego bloga to na pewno zajrzę