czwartek, 24 maja 2012

Przyszłość

Często wyobrażam swoja przyszłość. Często wyobrażam sobie ją jak z moich marzeń. Teraz moim marzeniem i zarazem tym co chciałabym robić w życiu jest oddanie się muzyce. Cały czas czegoś słuchałam i zapragnęłam by także ją tworzyć. Chciałabym być zarówno wokalistką gitarzystką i dziewczyną która pisze teksty piosenek. I to ostatnie na razie mi najlepiej wychodzi. Choć kto wie, może kiedyś opanuje sztukę śpiewu oraz umiejętności grania na instrumencie. Przecież ciężką pracą determinacją i odrobiną szczęścia można osiągnąć wszystko. 
Lubię snuć plany na przyszłość szczególnie takie w których główne role odgrywa muzyka. Często się zastanawiałam jak można nazywać mój pierwszy album i doszłam do wniosku że z tego powodu ze moje serce z jednej strony należy do rocku a z drugiej do reggae to swój pierwszy album nazywałabym Reggae and Rock. Znajdowały by się na nim utwory które miałby zarówno rockowe brzmienie ale również takie w stylu reggae. Ciekawe czy to by wypaliło ?  
Następne plany na przyszłość snuje o aktorstwie. Tak - ten blask kamer. Po prostu kocham grać. Jestem ogromnie zadowolona gdy dostaje role w szkolnych przedstawieniach. Przed kamera czuje się po prostu świetnie. Jakoś nie mam problemu ze stresem i tym że woku jest tyle ludzi. Raczej mnie to od stresowuje bo wiem do kogo ja to mówię ! Wiem dziwne ale prawdziwe ! Chciałabym być aktorką ale jednak bardziej ciągnie mnie muzyka. 
I kolejny plan na przyszłość dziennikarstwo. Ciekawa praca. Ja nie potrafię usiedzieć w miejscu lubie rozmawiać z ludźmi i łatwo nawiązuje z nimi kontakty. Dlatego uważam że ta praca byłaby dla mnie idealna. Najlepiej jakby byłbym dziennikarką w telewizji lub coś takiego. Bo praca przy sklejaniu gazet mnie już tak nie interesuje. 
I raczej najprawdopodobniejszy plan na przyszłość czyli sprzedawczyni na kasie w Biedronce ! Będę sobie codziennie tam siedzieć i oglądać ile ludzie kupują słonecznika albo krówek na wynos. 


A wy macie jakieś wyśnione plany na przyszłość ? 

10 komentarzy:

 1. też lubię sobie czasem pomarzyć :P ale sama nie wiem do czego mnie ciągnie... wolę żyć teraźniejszością i nie zastanawiam się tak często :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie piszesz :)
  Zapraszam do mnie:
  http://fashion-by-anita.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajnie cóż przyznam, że wymieniłaś dwa zawody które w przyszłości chce być xD Zapraszam do mnie i oczywiście dodam się do obserwatorów mając nadzieję że się odwdzięczysz ; D


  http://moda-plotki-pomoc-blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, że masz już jakiś zarys planów na przyszłość :)
  Podoba mi się :P
  Dzięki za komentarz na http://lying-naked-on-the-floor.blogspot.com/
  Także dodaję się do obserwujących :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ranyy, jak cudownie piszesz i masz tyle planów na przyszłość sama bym tak chiała ja nie mam żadnych :( jeżeli zrozumiem jak dodać Cie do obserwatorów to napewno to zrobie ! I Dziekuje za te miłe słowa na moim blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Muszę przyznać, że naprawę świetnie i ciekawie piszesz. :)
  Będę często tu zaglądała.
  http://prywatna-ksiega-z-mego-zycia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. O ja bym chciała zostać kiedyś ontologiem dziecięcym chciałabym leczyć dzieci chorę na raka .. Kurcze nie wiem skąnd mi się to wzięło ..
  Chciałabym pracować z muzeum z przekonaniem gadać o historii mojego kraju ..;>
  Strasznie chciałabym pisać książki ale mam problemy z polskim więc odpada ..ale marzyć sobie mogę ..
  Fotograf tak moja pasja...

  OdpowiedzUsuń
 8. ja jeszcze nie mam :]
  + wbij do mnie i zostaw po sobie ślad proszęę <33

  OdpowiedzUsuń
 9. Wyśnione palny na przyszłość ? Dom rodzina ...

  OdpowiedzUsuń

1.Dziękuje za każdy komentarz
2.Dodałeś komentarz na moim blogu to i ja odwdzięczę się i dodam na twoim.
3.Dziękuje za każdego obserwatora
4.Jeżeli zaobserwowałeś bloga napisz w komentarzu to i ja zaobserwuje twojego.
5.Zostaw adres swojego bloga to na pewno zajrzę